Wykonujemy naprawy oraz regenerację części, przyrządów i  elementów konstrukcyjnych, a także nowe części maszyn linii produkcyjnych z materiału własnego jak i z powierzonego na podstawie wzoru lub dokumentacji technicznej klienta.

Sprawdź ofertę

Obróbka metali, szlifowanie otworów, frezowanie CNC, toczenie

Metal Technology Europe jest prężnie rozwijającą się firmą zapewniającą klientom różnorodność najwyższej jakości usług w zakresie produkcji części zamiennych oraz wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych.

Tworzymy zespół doświadczonych ludzi, którzy wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz pasję i zaangażowanie. Naszą ideą jest dostarczanie najwyższej jakości usług począwszy od odpowiedniego doradztwa, prac opartych na innowacyjnych rozwiązaniach oraz niezawodnym know-how wykwalifikowanego zespołu.

Oferta

Obróbka skrawaniem metali

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług świadczonych przez firmę Metal Technology Europe, posiadającą halę produkcyjną w Bydgoszczy. Mechaniczna obróbka skrawaniem metali (CNC i konwencjonalna) to nasza specjalność.

Toczenie CNC

Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali, zarówno konwencjonalnej, jak i z wykorzystaniem sterowanych komputerowo maszyn. Oferujemy toczenie CNC – metodę kształtowania, w wyniku której możemy wykonać elementy konstrukcyjne i części zamienne.

Frezowanie CNC

Nasza oferta przygotowana została z myślą o Klientach poszukujących rzetelnego wykonawcy części zamiennych i detali, a także elementów konstrukcyjnych z metalu. Proponujemy precyzyjne frezowanie CNC oraz konwencjonalne.

Szlifowanie metali

Zniwelowanie chropowatości powierzchni oraz utrzymanie dokładności wymiarów obrabianego elementu na wysokim poziomie – szlifowanie metali jest usługą, która pozwala na perfekcyjne wykończenie zamówionych wyrobów.

Szlifowanie kół zębatych

Precyzyjnie wykonane elementy są kluczem do prawidłowego działania podzespołów wchodzących w skład zarówno prostych, jak i złożonych mechanizmów. Szlifowanie kół zębatych jest rodzajem obróbki, który pozwala zniwelować chropowatość i uzyskać dużą dokładność wymiarową.

Frezowanie obwiedniowe

Technika skrawania, która stosowana jest w obróbce kół zębatych i przekładni – precyzyjnych podzespołów wprawiających w ruch urządzenia mechaniczne. Frezowanie obwiedniowe pozwala na nadanie im odpowiednich parametrów technicznych.

Szlifowanie otworów i wałków

Odpowiednie wykończenie powierzchni i zniwelowanie jej chropowatości jest kluczowym etapem obróbki elementów metalowych. Zrealizujemy zamówienia na szlifowanie otworów oraz wałków. Zapraszamy serdecznie.

Szlifowanie płaszczyzn

Posiadając doskonale wyposażony park maszynowy możemy przeprowadzić precyzyjną obróbkę elementów metalowych o standardowych rozmiarach oraz tych wielkogabarytowych. Proponujemy, między innymi, szlifowanie płaszczyzn.

Szlifowanie łoża tokarki

Dzięki tej usłudze możliwe jest przywrócenie funkcjonalności urządzeniu kluczowemu w każdym warsztacie zajmującym się obróbką metalu. Szlifowanie łoża tokarki przeprowadzimy profesjonalnie i szybko, wykorzystując sprawdzone metody.

Szeroka dostępność usług toczenia i frezarskich

Już wkrótce będziemy na rynku niemieckim.

Bogaty park maszynowy i doświadczenie zapewniają wysoką jakość pracy.

Zapewniamy

know-how

fachowe doradztwo i profesjonalizm w kontaktach z klientem

terminowość

krótkie terminy realizacji zleceń

konkurencyjność

realizację zamówień w konkurencyjnych cenach

transport

pełną obsługę logistyczną wg potrzeb klienta

Sprawdź naszą jakość

Naszą ideą jest dostarczanie najwyższej jakości usług

Zapraszamy do współpracy

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie, lub zadzwoń do nas:

(+48) 504 566 500

Wypełnij formularz